top of page

BYPASS
PROMİX

BYPASS YAĞ İÇEREN RUMEN KORUMALI PREMİX YEM KATKI MADDESİ

BYPASS PROMİX bypasslı yağ asitleri, protein, vitamin, mineral, aminoasit, asit giderici, toksin bağlayıcı içeren tamamlayıcı bir yem katkı maddesidir. 

BYPASS PROMİX

BYPASS TEKNOLOJİSİ NEDİR ?

Değerli besin maddelerinin, rumen fermentasyonunda parçalanmadan, değişikliğe uğramadan ve zararlı bileşiklere dönüşmeden, abomasum ve bağırsaklara geçmesini sağlayan besin maddelerinin sindirilebilirliğini en üst seviyeye çıkaran çok önemli bir besin işleme yöntemidir.

BYPASSLI BESİN DESTEK ÜRÜNLERİ

Bypasslanmış besinler hayvanların rumen PH’sından etkilenmez bu nedenle maksimum fayda sağlarlar. Doğrudan bağırsaklara geçen yüksek besin değerine sahip içeriklerle hayvanlarınızın sağlığı, üreme ve üretme gücü yükselir. İşletmelerin besleme ve bakım masrafları %60’lara kadar azalır. Siz de hayvanlarınızı paslandırmayın BYPASS Promix ile her gün bypasslandırın…

 

BYPASS YAĞ İÇEREN RUMEN KORUMALI
BESİN DESTEK ÜRÜNLERİ

BYPASS Promix’in içinde doymuş yağlardan oluşan dolgu maddesiyle yüksek Bypass enerji, proteinler , aminoasitler (metiyonin, kolin, niyasin ve lizin), vitaminler (A, D3, E,B1,B2, B3, B4, B5, B6, B7, B9, B12) , mineraller ( Demir, Bakır, Çinko, Kobalt, Selenyum, Magnezyum, Mangan, Kalsiyum, İyot) yüksek antioksidan içeriği, tampon asit giderici, toksin bağlayıcılar ile bitkisel ekstraktlar bulunur. BYPASS Promix profesyonel çiftliklerin ve minimum maliyetle maksimum fayda almak isteyen işletmecilerin vazgeçilmez tercihidir…


BYPASS PROMİX içeriğindeki bypasslı yağ asitleri ile enerji, protein, vitamin, mineral, aminoasit ile de hayvanların günlük besin ihtiyacını karşılar.

BYPASS PROMİX BYPASS YAĞ İÇEREN RUMEN KORUMALI PREMİX YEM KATKI MADDESİDİR

BYPASS PROMİX

BYPASS PROMİX içeriğindeki bypasslı yağ asitleri ile enerji, protein, vitamin, mineral, aminoasit ile de hayvanların günlük besin ihtiyacını karşılar.


GÜNLÜK DÜZENLİ KULLANIMDA

 

  • Yem alımını ve verimini artırır.

  • Süt verimini, süt yağını ve süt proteinini artırır.

  • Üreme indeksini iyileştirir.

  • Hastalıklara karşı direncini arttırır.

  • Karaciğer yağlı sendromunun (ketozis) azalmasını sağlar.

  • Ruminantlarda besi derecesini arttırmak için başarıyla kullanılır.

İnek ve Dana

BYPASS PROMİX KULLANIMI

BYPASS PROMİX bypasslı yağ asitleri, protein, vitamin, mineral, aminoasit, asit giderici, toksin bağlayıcı içeren tamamlayıcı bir yem katkı maddesidir. Kullanmadan önce mutlaka hayvan besleme uzmanınıza veya veteriner hekiminize danışınız.

bottom of page