top of page

SPONT
LYZİO
PASS

BYPASS YAĞ İÇEREN 
LİZİN AMİNOASİT

LYZİO PASS bypasslı yağ asitleri ve lizin aminoasit içeren tamamlayıcı bir yem katkı maddesidir.

SPONT LYZİO PASS

BYPASS TEKNOLOJİSİYLE ÜRETİLMİŞ YÜKSEK ETKİLİ BESİN DESTEK ÜRÜNLERİ

Bypass teknolojisi değerli besin maddelerinin, rumen fermentasyonunda parçalanmadan, değişikliğe uğramadan ve zararlı bileşiklere dönüşmeden, abomasum ve bağırsaklara geçmesini sağlayan besin maddelerinin sindirilebilirliğini en üst seviyeye çıkaran çok önemli bir besin işleme yöntemidir.

Bypasslanmış besinler hayvanların rumen PH’sından etkilenmez bu nedenle maksimum fayda sağlarlar. Doğrudan bağırsaklara geçen yüksek besin değerine sahip içeriklerle hayvanlarınızın sağlığı, üreme ve üretme gücü yükselir. İşletmelerin besleme ve bakım masrafları önemli ölçüde azalır.

LİZİN

LYZİO PASS içeriğindeki bypasslı yağ asitleri ile enerji, lizin amino asit ile de hayvanların günlük lizin ihtiyacını karşılar. Dört mideli hayvanlarda amino asit dengesinin sağlanması amacıyla kullanılır.

SPONT LYZİO PASS

LYZİO PASS içeriğindeki bypasslı yağ asitleri ile enerji, lizin amino asit ile de hayvanların günlük lizin ihtiyacını karşılar


GÜNLÜK DÜZENLİ KULLANIMDA

 

  • Yem alımını ve verimini artırır.

  • Süt verimini, süt yağını ve süt proteinini artırır.

  • Üreme indeksini iyileştirir.

  • Hastalıklara karşı direncini arttırır.

  • Karaciğer yağlı sendromunun (ketozis) azalmasını sağlar.

  • Ruminantlarda besi derecesini arttırmak için başarıyla kullanılır.

İnek portre

LYZİO PASS KULLANIMI

LYZİO PASS bypasslı yağ asitleri ve lizin aminoasit içeren tamamlayıcı bir yem katkı maddesidir. Kullanmadan önce mutlaka hayvan besleme uzmanınıza veya veteriner hekiminize danışınız.

bottom of page