top of page

SPONT
COLİNO
PASS

BYPASS YAĞ İÇEREN 
KOLİN B4 VİTAMİNİ

COLİNO PASS bypasslı yağ asitleri ve kolin B vitamini içeren tamamlayıcı bir yem katkı maddesidir. 

SPONT COLİNO PASS

BYPASS TEKNOLOJİSİYLE ÜRETİLMİŞ YÜKSEK ETKİLİ BESİN DESTEK ÜRÜNLERİ

Bypass teknolojisi değerli besin maddelerinin, rumen fermentasyonunda parçalanmadan, değişikliğe uğramadan ve zararlı bileşiklere dönüşmeden, abomasum ve bağırsaklara geçmesini sağlayan besin maddelerinin sindirilebilirliğini en üst seviyeye çıkaran çok önemli bir besin işleme yöntemidir.

Bypasslanmış besinler hayvanların rumen PH’sından etkilenmez bu nedenle maksimum fayda sağlarlar. Doğrudan bağırsaklara geçen yüksek besin değerine sahip içeriklerle hayvanlarınızın sağlığı, üreme ve üretme gücü yükselir. İşletmelerin besleme ve bakım masrafları önemli ölçüde azalır. Siz de hayvanlarınızı paslandırmayın COLİNO PASS ile her gün bypasslandırın...

KOLİN

COLİNO PASS içeriğindeki bypasslı yağ asitleri ile enerji, kolin B4 vitamini ile de hayvanların günlük B4 vitamini ihtiyacını karşılar.

SPONT COLİNO PASS

COLİNO PASS içeriğindeki bypasslı yağ asitleri ile enerji, kolin B4 vitamini ile de hayvanların günlük B4 vitamini ihtiyacını karşılar.


GÜNLÜK DÜZENLİ KULLANIMDA

 

  • Yem alımını ve verimini artırır.

  • Süt verimini, süt yağını ve süt proteinini artırır.

  • Üreme indeksini iyileştirir.

  • Hastalıklara karşı direncini arttırır.

  • Karaciğer yağlı sendromunun (ketozis) azalmasını sağlar.

  • Ruminantlarda besi derecesini arttırmak için başarıyla kullanılır.

İnek portre

COLİNO PASS KULLANIMI

COLİNO PASS bypasslı yağ asitleri ve kolin B4 vitamini içeren tamamlayıcı bir yem katkı maddesidir. Kullanmadan önce mutlaka hayvan besleme uzmanınıza veya veteriner hekiminize danışınız.

bottom of page